Wybory 2009

Wiceburmistrz Żnina będzie kandydatką Platformy Obywatelskiej w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Zarząd Regionu Kujawsko-Pomorskiej Platformy Obywatelskiej w poniedziałek złożył propozycję Aleksandrze Nowakowskiej dotyczącą wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 7 czerwca. Wiceburmistrz Żnina wyraziła zgodę na kandydowanie.
     - Musieliśmy panią Olę przekonać do tego, aby wyraziła zgodę, gdyż uważała, że jej miejsce jest w samorządzie. Jest osobą znaną i szanowaną w powiecie i jej kandydowanie wzmocni listę - informuje poseł Tomasz Lenz, szef Zarządu Regionu PO.
     Na razie pozostaje nieznane miejsce, jakie zajmować będzie na liście Aleksandra Nowakowska. Poseł Tomasz Lenz powiedział, że na razie jest to sprawa drugorzędna, bo propozycje kandydatów zostały przesłane do Zarządu Krajowego w Warszawie, gdzie przejdą weryfikację.  Kompletną listę kandydatów Zarząd Regionu złoży do akceptacji Kujawsko-Pomorskiej Radzie Regionu PO 29 marca. Wtedy też poznamy wszystkie nazwiska i miejsca, które zajmują.
     - Ja także nie wiem, na jakim będę miejscu, bo nawet o to nie pytałam - przyznaje Aleksandra Nowakowska.

Remigiusz Konieczka
Pałuki nr 891 (10/2009)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry