3 grudnia z inicjatywy sołtysa Rzeszynka (gm. Jeziora Wielkie) Eugeniusza Wojtasika w stołówce miejscowej Szkoły Podstawowej odbył się sołecki mikołajkowo-świąteczno-noworoczny wieczorek integracyjny dla mieszkańców sołectwa.

Dzieci uczestniczyły w świątecznych konkurencjach fot. Paweł Lachowicz
Dzieci uczestniczyły w świątecznych konkurencjach fot. Paweł Lachowicz

     Na spotkanie z Mikołajem przybyły dzieci wraz z rodzicami i babciami. Był także słodki poczęstunek. Sołtys w imieniu całej Rady Sołeckiej złożył wszystkim serdeczne życzenia z okazji zbliżających się świąt oraz Nowego Roku. Dzieci w oczekiwaniu na Mikołaja uczestniczyły w świątecznych konkurencjach. Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci paczkami pełnymi słodyczy
     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 4 XII 2016

 

Przejdź do forum.

 

 

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry