Śladami Stasia i Nel to nazwa Gminnego Konkursu Plastycznego, który zorganizowany został w sali nr 22 Urzędu Miejskiego w Mogilnie.

Jednym z celów konkursu było rozwijanie zainteresowań literackich i wrażliwości plastycznej dzieci fot. Joanna Świetnicka
Jednym z celów konkursu było rozwijanie zainteresowań literackich i wrażliwości plastycznej dzieci fot. Joanna Świetnicka

     Uczestnikami wydarzenia byli uczniowie kl. V i VI szkół podstawowych gminy Mogilno. Zadaniem uczniów było wylosowanie fragmentu książki W pustyni i w puszczy, do którego następnie wykonywali ilustracje pastelami w formacie A3, w czasie 120 minut. Organizatorem konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie, która włączyła się w obchody trwającego Roku Henryka Sienkiewicza.

     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 8 grudnia. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 1 XII 2016

Przejdź do forum.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry