Regulamin głosowania na firmę, która przedstawiła najciekawszą ekspozycję targową oraz losowania nagród dla publiczności.


1. W czasie trwania Pałuckich Targów Rolnych każdy ze zwiedzających może wziąć udział w konkursie organizowanym przez Tygodnik Pałuki. Należy w nim wybierać firmę, która przedstawiła według niego najciekawszą propozycję targową. Jej nazwę wpisuje na kupon drukowany na planie targów, jaki przy wejściu otrzymuje każdy zwiedzający.

2. Na kuponach należy wpisać jedną firmę wystawiającą się na Pałuckich Targach Rolnych oraz dane osobowe, konieczne do zawiadomienia o nagrodzie w przypadku nieodebrania jej podczas trwania Targów. Dane nie będą gromadzone i przechowywane.

3. Wypełnione kupony należy wrzucać do specjalnie przygotowanych w tym celu urn umieszczonych przy wyjściu z terenu Targów w sobotę między 11:00 a 18:00 lub w niedzielę między 9:00 a 15:30.

4. Kupony będą wyjmowane z urn przed każdym losowaniem. Będą one dołączane do tych kuponów, które wcześniej nie wygrały.

5. Każdy ze zwiedzających może wrzucić tylko jeden kupon.

6. Spośród osób, które wrzuciły kupony zostaną wylosowani zwycięzcy, którzy otrzymają nagrody ufundowane przez firmy. Jeśli zdarzy się, że podczas losowania zostanie wyciągnięty kupon od osoby, która już została wylosowana, wówczas losowanie zostanie powtórzone.

7. W czasie Targów odbędą się trzy losowania nagród dla gości, którzy wrzucili do urn kupon, ufundowanych przez firmy wystawiające swoje towary na Targach. Dodatkowo ogłoszona zostanie informacja, którą z ekspozycji targowych osoby zwiedzające Targi uznały za najciekawszą. Firma wybrana przez publiczność otrzymuje Puchar Publiczności Pałuckich Targów Rolnych. Ogłoszenie wyników głosowania publiczności nastąpi w niedzielę o 17:00.

8. Terminy losowania nagród są następujące:
a) sobota godz.16:30
b) niedziela godz. 13:15
c) niedziela godz. 16:45

9. Nagrody wylosowane w amfiteatrze zainteresowani będą mogli odbierać osobiście po 15 minutach od zakończenia losowania w centrum Targów okazując dokument tożsamości. Nazwiska osób, które swoich nagród nie odbiorą podczas trwania Targów zostaną wydrukowane w 34. numerze tygodnika Pałuki, a nagrody będą czekały w redakcji tygodnika Pałuki, która znajduje się najbliżej miejsca zamieszkania, tj. w Żninie (ul. Sądowa 4) i Mogilnie (Rynek 15). Nagrody należy stąd odebrać najpóźniej do 7 września 2015 roku.

10. Osoby odbierające nagrodę legitymują się dowodem tożsamości i kwitują jej odbiór podpisem. W przypadku nagród o wartości powyżej 760 zł konieczne będzie podanie danych laureata niezbędnych do złożenia deklaracji podatkowej i opłacenia podatku. Podatek opłacają organizatorzy.

11. Nagrody, które po dwóch tygodniach od wylosowania nie zostaną odebrane zostaną przeznaczone na nagrody w konkursach organizowanych przez tygodnik Pałuki

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry