Najbliższe, XVI Pałuckie Targi Rolne i X Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Żninie odbędą się 18-19 sierpnia 2012 r. na trawiastej plaży nad jeziorem Czaple.

 

   Szczegółowe informacje:

   Tygodnik Pałuki ul. Sądowa 4, 88-400 Żnin,

    tel. 052-30-209-28, fax: 052-303-13-15

 

    mail: targi@paluki.tygodnik.pl

    osoba odpowiedzialna za kontakty:
    Marek Olejnik, tel. 0 601 65-45-06  

 

    Dokumenty do wypełnienia:

    Formularz zgłoszeniowy

    WYSTAWCY
    Przewidywana liczba wystawców: około 250
    W roku ubiegłym przyjechało do Żnina ponad 200 wystawców, a targi odwiedziło ponad 25.000 osób. Licznie reprezentowana była branża maszynowa, paszowa, ogrodnicza i nawozowa. Przeważali wystawcy z Wielkopolski, gościliśmy jednak kilkanaście firm ze Śląska, Beskidów, Mazowsza i Pomorza.

    PUBLICZNOŚĆ
    Targi adresujemy do publiczności z czterech powiatów: żnińskiego, mogileńskiego, nakielskiego i wągrowieckiego.
    Jest to region rolniczy, a wśród przemysłu dominuje przetwórstwo rolne. Tygodnik Pałuki, którego połowa czytelników mieszka na wsi, swym kolportażem pokrywa całe powiaty: żniński i mogileński oraz część nakielskiego i wągrowieckiego. W gazecie targi mają naturalne zaplecze, gdyż - tak, jak zawsze, łamy Pałuk zamierzamy wykorzystać do przedstawienia szerokiej informacji o imprezie. Wstęp dla publiczności na targi jest bezpłatny.

    POKAZY
    Na Pałuckich Targach Rolnych odbędą się pokazy pracy sprzętu rolniczego oraz pokazy trzody chlewnej.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry