Regulamin

Logowanie   Rejestracja

E-Pałuki

Elektroniczne wydanie tygodnika Pałuki oraz tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska - to wygodna forma czytania bez wychodzenia z domu, na monitorze własnego komputera. System zapewnia zapoznanie się z archiwalnymi numerami w/w tygodników (pełnymi stronami identycznymi z papierowymi), daje możliwość powiększania tekstu i grafikiZawartość

e-Pałuki zawierają wszystkie strony tygodnika Pałuki lub Pałuki i Ziemia Mogileńska wraz z wszystkimi elementami graficznymi, które się na nich znajdowały w wersji drukowanej na papierze. Nie ma w nich insertów, jakie dodawane są do papierowych wydań, np. programu telewizyjnego, płyt, kalendarza itp.


Cennik

     Cena
Jedno archiwalne wydanie3,69 zł

Jak wykupić dostęp

Aby wykupić dostęp do archiwalnych numerów, wystarczy wybrać opcję przeglądania wydań i z pomocą kalendarza wyszukać interesujący numer gazety. Następnie proszę postępować zgodnie z instrukcjami na stronie.


Korzystanie

Jeden wykupiony dostęp do elektronicznego wydania danego tytułu prasowego pozwala na wielokrotne oglądanie, przy czym nie jest możliwy dostęp z więcej niż jednego stanowiska komputerowego (szczegóły zawarte są w regulaminie).
Uwaga! System e-Pałuk jest zabezpieczony przed niedozwolonymi operacjami na stronie. Po wykryciu takich działań Twoje konto zostanie zablokowane. Szczegóły w regulaminie


Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry